Zbog oštećenja tuđe stvari policija iz Vodica e osumnjičila 45-godišnjaka.
Utvrdili su kako je od 18. do 20. lipnja 2026. godine, kao korisnik objekta u Vodicama, u vlasništvu tvrtke iz Vodica, u unutrašnjosti objekta oštetio električne instalacije, radijatore, sanitarnu opremu te više komada vrata i dovratnika, čime je počinjenja materijalna šteta u iznosu od više tisuća eura.
Nakon provedenog istraživanja, protiv 45-godišnjaka bit će podnesena kaznena prijava nadležnom državnom odvjetništvu u Šibeniku.






