Hajdukov krilni napadač zabio je jednom Dinamu u dresu Bayerna!

Na istoj je utakmici promašio i jedanaesterac

Prije nešto više od četiri godine Leon Dajaku zabio je Dinamu. Krilni napadač Hajduka tada je igrao za juniore Bayerna koji su u osmini finala Lige prvaka mladih igrali protiv Dinama (2:2; 5:6).

Utakmica se igrala u Munchenu, a Dinamo je nakon pola sata igre vodio 2:0 golovima Krizmanića i Karrice

U 36. minuti Dajaku je smanjio na 1:2, a u 88. minuti Gvardiol je zabio u vlastitu mrežu za 2:2.

Pobjednika su odlučivali jedanaesterci, a zanimljivo je kako je Dinamo u prve tri serije imao dva promašaja (Šutalo i Franjić), dok je za Bayern neprecizan bio Daniliuc

U petoj seriji Dajaku je promašio za prolazak njemačke momčadi među osam najboljih, da bi nakon promašaja Rheina u osmoj seriji za slavlje 'modrih' zabio Hrvoj