Hajdukov partnerski klub poražen od novopečenog prvoligaša

Na susretu je nastupio jedan bivši junior 'bijelih'

U drugom kolu slovenskog prvenstva Radomlje je u gostima poraženo od Nafte Lendave 1:2.

U 11. minuti Radomlje je povelo preko Mateja Malenšeka, da bi domaćini pogocima Milana Gabora Klausza u 75. i 81. minuti u potpunosti preokrenuli rezultat i upisali svoju prvu ovosezonsku pobjedu.

Treba napomenuti kako je za Lendavu 90. minuta odigrao bivši stoper juniora Hajduka, Luka Dumančić.

Radomlje je tako poslije poraza od Kopera, u drugom kolu upisalo i drugi poraz. Iako je njihova igra na pripremama izgledala bolje nego na završetku prošle sezone, za sada se to nije odrazilo na rezultate.