Jadran slavio nakon izjednačene završnice!

U subotu 2. studenog Splićani u Poljudu dočekuju Crvenu zvezdu

U petom kolu Premier Regionalne lige, Jadran je kod imenjaka u Herceg Novom slavio 13:12.

U uzbudljivoj i izjednačenoj utakmici Splićani su preuzeli kontrolu od sredine treće četvrtine, koju su i dobili 3:1.

Na manje od četiri minute do kraja susreta imali su i vodstvo 12:9, ali se momčad Vladimira Gojkovića nije predavala te su se približili samo na gol zaostatka. Nakon toga Marcus Berehulak pogađa za veće vodstvo, a konačni rezultat postavlja Danilo Radović, realizacijom peterca 50 sekundi prije kraja.

Kod jadranaša su najkorisniji bili Jerko Marinić Kragić i Zvonimir Butić s po tri pogotka, dok je kod domaćina mrežu četiri puta tresao Dmitrij Holod

Prvak Hrvatske nakon pet kola Premier lige ima 13 bodova, samo jedan manje od prvoplasiranog Novog Beograda.

U subotu 2. studenog Splićani u Poljudu dočekuju Crvenu zvezdu, ali prije toga će na teško gostovanje u Ligi prvaka kod Ferencvaroša. Utakmica u Budimpešti na rasporedu je u utorak 29. listopada.

Jadran HN – Jadran ST 12:13  (3:3, 4:4, 1:3, 4:3)

5. kolo Premier Regionalne lige. Herceg Novi.

Jadran HN: Đurović (4 obrane), Kholod (4), Vučurović (1), Obradović, Vujović (1), D. Radović (4), Lazić, Vujičić, Ivović (1), Sladović,  Gojković, V. Radović (1), I. Radović (3 obrane), Stupar

Trener: Vladimir Gojković

Jadran: Bijač (8 obrana), Čagalj, Marinić Kragić (3), Radan, Butić (3), Pejković, Tomasović, Zović (1), Berehulak (2), Baničević (1), Fatović (2), Dužević (1), Čelar, Bušelić

Trener: Jure Marelja

Realizacija igrača više: Jadran HN (4/11), Jadran (5/9)

Peterci: Jadran HN (2/2), Jadran (2/2)