KLJUČAN TRENUTAK NA ŠUBIĆEVCU: Sucima uistinu nije lako...

Bila je to maratonska provjera

Šibenik je na svom terenu poražen od Rijeke 1:2, a ključni trenutak se dogodio u 87. minuti, kada je Obregon spretno skrenuo loptu mrežu vratara Rogića.

No, nakon gola je uslijedila maratonska provjera iz VAR-sobe, gdje je sudac Lovrić iz Đakova čak šest minuta čekao što će mu javiti kolega Vidulin iz Kanfanara. Odlučio je da se pogodak prizna, iako fotografija povučene linije sugerira kako sucima uistinu nije lako donositi ovakve odluke, s obzirom da kamera ni blizu nije u liniji događanja koja bi precizno otkrila situaciju...