Pobjeda Varaždina, navijači skandirali bivšem igraču Hajduka

Bila mu je to najbolja partija

Lokomotiva je na svom terenu poražena 0:1 od Varaždina u utakmici 5. kola SuperSport HNL-a.

Jedini pogodak je postigao Mitrovski iz kaznenog udarca u 51. minuti, ali bila je ovo možda i najbolja partija Michelea Šege u dresu Varaždina. On je izborio jedanaesterac, pokušao je zaobići vratara Šubarića koji ga je srušio.

No, daleko od toga da je to sve, nakon njegovih akcija je iz igre dva puta Mitrovski pogađao stativu, a doživio je i to da mu u drugom dijelu publika s tribina skandira 'Šego, Šego', te opet prilikom zamjene u 92. minuti. Eto, toliko je dobar dojam ostavio u dvoboju u kojemu je njegova momčad odnijela važna tri boda.