28/02/26 · 11:20

UŽAS U ZAGREBU Radnik pao se skele i poginuo

Riječ je o stranom državljaninu s reguliranim boravkom u RH

UŽAS U ZAGREBU Radnik pao se skele i poginuo
Foto: Pixabay.com
Piše I. D.
PODIJELI Facebook X (Twitter) WhatsApp

U petak poslijepodne na području Novog Zagreba, 32-godišnji radnik pao je sa skele, s visine od oko sedam metara te na mjestu događaja preminuo.

Riječ je o stranom državljaninu s reguliranim boravkom u Republici Hrvatskoj.

'Nakon obavljenog očevida tijelo je prevezeno u Zavod za sudsku medicinu i kriminalistiku u Zagrebu', priopćila je policija.


PODIJELI Facebook X (Twitter) WhatsApp