Dalmatinski portal koristi 'kolačiće' za što trebamo Vašu privolu. Ako nam želite pomoći u prikupljanju podataka za analitičke odnosno statističke svrhe, molimo Vas prihvaćanje 'kolačića' za analitiku. Naša web stranica koristi i marketinške 'kolačiće' zbog pružanja marketinškog sadržaja za koje od Vas također trebamo privolu. Bit ćemo sretni ako se slažete s tim jer Vam tako možemo ponuditi najbolje korisničko iskustvo.

Saznaj više
Foto: Joško Šupić DHMZ JAVLJA: I sutra vjetrovito

DHMZ JAVLJA: I sutra vjetrovito

Donosimo prognozu

DHMZ je objavio prognozu za sutra. Pretežno sunčano, zatim prema večeri postupno naoblačenje sa zapada. 

Zapuhat će umjeren jugozapadni vjetar. Na istoku još prijepodne sjeverozapadnjak. Na Jadranu će umjerena do jaka bura sredinom dana okrenuti na umjeren jugozapadnjak i južni vjetar. Navečer na sjevernom dijelu vjetar u jačanju. 

Ujutro ponegdje u unutrašnjosti moguć mraz uz najnižu temperatura zraka većinom od -2 do 3, a na Jadranu između 6 i 11 °C. Najviša dnevna između 15 i 20 °C.

foto: DHMZ

Vaša reakcija na temu