OK Ribola Kaštela u osmini finala Kupa Vinko Dobrić u gostima pobijedila Zadar

Za manje od 45 minuta

OK Ribola Kaštela je za manje od 45 minuta pobijedila OK Zadar s 3:0 (25:17, 25:13, 25:14) u osmini finala Hrvatskog odbojkaškog kupa 'Vinko Dobrić' i plasirala se u četvrtfinale koje će se igrati iduće godine početkom veljače.

Na gostovanje u Zadar otputovali su umorni od turnira MEVZE, no unatoč tome su od početka susreta nametnuli svoj ritam, koji nije opadao ni ulaskom igrača s najmanjom minutažom; RomićaMustapića i Aganovića

Mustapić je igrao čak dva i po seta, a set i po Koraj Aganović koji je nakon utakmice rekao: 'Ostvarili smo prolazak u četvrt-finale kupa, čestitam svojoj ekipi na odličnoj borbi i atmosferi. Svi momci su dobili priliku za igrat i svi su odlično reagirali. Već u srijedu igramo u Budimpešti, a fokus nam je na važnoj utakmici 8. kola Superlige iduće nedjelje protiv 'Centrometala'.'