Režić remizirao u susretu s bivšom zvijezdom Dinama

Završilo je 1:1

Krešimir Režić nastavio je s nizom pozitivnih rezultata na klupi saudijskog Damaca. U 26. kolu Damac je remizirao 1:1 s Al Fatehom te tako stigao do važnog boda u borbi za ostanak.

Al Fateh za koji igra bivša zvijezda Dinama El Arbi Hilal Soudani poveo je u 43. minuti golom Bendebke, a bod Damacu osigurao je argentinski napadač Zelaya golom iz jedanaesterca u 65. minuti.

Damac je s ovim remijem stigao na 14. mjesto, te Režićeva momčad ima samo bod manje od 13. mjesta koje osigurava ostanak, a drži ga Al Batin. Do kraja su ostala još četiri kola.