Mladost svladala Jadran u Zagrebu

Majstorica u Splitu će odlučivati o finalistu

U drugoj utakmici polufinala Prvenstva Hrvatske, Mladost je na bazenu uz Savu pobijedila Jadran 15:11.

Jadran je u prvoj četvrtini ostvario vodstvo od dva pogotka. Splićani su tu prednost očuvali sve do sredine treće četvrtine, kada je Mladost na krilima mladog Jana Bušića stigla do izjednačenja. Do kraja četvrtine poentirao je Jerko Marinić Kragić te tako pred posljednju četvrtinu svoju momčad vratio u vodstvo.

Međutim, Zagrepčani su danas bili raspoloženija momčad te su u konačnici slavili sa četiri gola prednosti.

Mladost i Jadran će tako snage odmjeriti još jednom u Splitu, a ta utakmica odlučivat će o finalistu Prvenstva Hrvatske.