PSV u ludoj završnici zadržao stopostotan učinak!

Ivan Perišić zaigrao je od prve minute

PSV zadržao je stopostotan učinak u domaćem prvenstvu. U osmom kolu na domaćem terenu svladali su Spartu Rotterdam 2:1.

Ivan Perišić za PSV je igrao prvih 45 minuta, a iz igre je izašao zbog ozljede.

- Perišić je zadobio lakšu ozljedu zbog udarca nogom. Radi se o prilično snažnom udarcu i zato sam ga morao na poluvremenu izvaditi iz igre. Ništa nije slomljeno - kazao je trener PSV-a Peter Bosz

Gosti su poveli u 10. minuti golom Lauritsena, a PSV je u tri minute prokrenuo rezultat. U 34. je Verschueren zabio u vlastitu mrežu, a u 37. je De Jong pogodio za 2:1.

Od 49. minute PSV je igrao s igračem manje nakon što je izravni crveni karton zaradio Dams.

U 98. minuti Sparta je zabila za 2:2, ali je pogodak poništen zbog zaleđa.