Bivši igrač Hajduka odigrao svih 90 minuta u porazu svoje momčadi

Imat će težak zadatak u uzvratu

Ciparski Pafos je u prvoj utakmici play-offa Konferencijske lige u gostima kod Cluja poražen 0:1.

Jedini pogodak na susretu postigao je domaći krilni napadač Meriton Korenica u 17. minuti.

Rumunji su više od pola susreta igrali s igračem manje jer je njihov igrač Ciprian Deac u 40. minuti zaradio direktan crveni karton.

Pafos u uzvratu, koji je na rasporedu za tjedan dana, čeka težak zadatak. Prije utakmice današnji rezultat vjerojatno bi s zadovoljstvom prihvatili, ali s obzirom na dugotrajnu prednost igrača više zasigurno nisu zadovoljni.

Dodajmo kako su bivši igrač Hajduka Jairo te povremeni vatreni Ivica Ivušić odigrali cijelu utakmicu za Ciprane.