Marin Ljubičić odigrao 90 minuta u remiju svoje momčadi

Čeka ih teško gostovanje u Rumunjskoj

U prvoj utakmici play-offa Europske lige, LASK je na svom terenu remizirao sa Steauom iz Bukurešta 1:1.

Prvi pogodak na utakmici postigli su domaćini u 34. minuti, a strijelac je bio Adil Taoui. Ipak, njihovo vodstvo bilo je kratkog vijeka jer su u posljednjoj minuti prvog dijela Rumunji izjednačili preko Davida Miculescua

Do kraja susreta pogodaka nije bilo te su prije uzvrata, koji je na rasporedu za tjedan dana, sve opcije otvorene.

Bivši igrač Hajduka Marin Ljubičić odigrao je cijelu utakmicu.