Šibenik u završnici stigao do boda i ostavio Slaven Belupo na začelju tablice

Razočaranje za momčad Marija Kovačevića

U prvoj utakmici 11. kola Slaven Belupo je na domaćem terenu remizirao sa Šibenikom 2:2.

Prvi su poveli gosti pogotkom Ivana Božića u 20. minuti, a 10 minuta kasnije 'farmaceuti' su izjednačili preko Ilije Nestorovskog

U drugom dijelu domaćini su poveli nakon što je Tomislav Božić spretno pogodio glavom, a ključni događaj na utakmici dogodio se u 75. minuti, kada je Michael Agbekpornu zaradio drugi žuti, odnosno crveni karton.

Sve do tada domaćini su bili bolja momčad, ali Šibenik je s igračem više preuzeo inicijativu i na kraju izjednačio pogotkom Marina Prekodravca

Šibenik je sada šesti, a Slaven Belupo posljednji na tablici.