24/06/26 · 08:54

Turist iz SAD-a opljačkan u Splitu: Novčanik nestao na stepenicama hotela

Policija je uhitila osumnjičenog

Turist iz SAD-a opljačkan u Splitu: Novčanik nestao na stepenicama hotela
Foto: MUP
Piše P. I.
PODIJELI Facebook X (Twitter) WhatsApp

Splitska policija je zbog krađe osumnjičila 49-godišnjeg državljanina Rumunjske.

Utvrdili su kako je prije dva dana, oko 16.30 sati, na stepeništu hotela iz zatvorene torbe koju je oštećeni državljanin SAD-a nosio obješenu o ramenu otuđio novčanik s novcem, dokumentima i bankovnim karticama.

Počinjena materijalna šteta se cijeni na oko 500 eura.

Nakon završetka istraživanja je uz kaznenu prijavu predan pritvorskom nadzorniku.


PODIJELI Facebook X (Twitter) WhatsApp

Dodaj kao preferirani izvor na Googleu