LIGA PRVAKA: PSG lako s Club Bruggeom, Leipzig šokirao City

U ranijem terminu odigrane su utakmice skupine A

PSG je pobijedio Club Brugge sa 4:1. Mbappe je u prvih sedam minuta zabio dva gola za Parižane te krasno asistirao Messiju koji je pogodio u 38. minuti. Za Belgijance je zabio Rits u 68. minuti, da bi Messi konačan rezultat postavio u 76. minuti U drugoj utakmici je RB Lepizig  svladao Manchester City sa 2:1 pogodcima Szoboszlaija u 24. minuti te Andre Silve u 71. minuti. Za 'građane' je smanjio Mahrez u 77. minuti, da bi Kyle Walker u 83. minuti dobio crveni karton. Joško Gvardiol je odigrao svih 90 minuta za domaće koji su pobjedom osigurali treće mjesto.

PSG – Club Brugge 4:1 (Mbappe 2. i 7. , Messi 38. i 76. – Rits 68.)

RB Leipzig – Manchester City 2:1 (Szoboszlai 24., Andre Silva 71. – Mahrez 77.)