Rebić strijelac u velikom preokretu Milana!

Njegova je momčad gubila od Juventusa 0:2

Ante Rebić je zabio pogodak za Milan u 80. minuti utakmice protiv Juventusa. Hrvatski reprezentativac je pogodio udarcem lijevom nogom sa 12 metara, a njegova je momčad na San Siru gubila 0:2 pa preokrenula na 4:2.

Juventus je poveo golovima Rabiota u 47. i Ronalda u 53. minuti, a onda je krenula kanonada domaćih, najprije je zabio Ibrahimović iz jedanaesterca u 62. minuti, izjednačio je Kessie u 66. minuti, a prednost Milanu je donio Leao samo minutu kasnije, nakon što je pucao iskosa s lijeve strane, a loše je reagirao vratar Szczesny

Rebić je odmah poslije postignutog pogotka za 4:2 zamijenjen.

Juventus je i dalje na vrhu sa sedam bodova prednosti, s obzirom da je Lecce na svom terenu svladao Lazio sa 2:1.