KRAJ Hajduk II svladao Croatiju 2:1, Joao Erick u 96. minuti uzdrmao gredu!

U 21. kolu Druge HNL na Poljudu od 15.30 sati igraju Hajduk II i Croatia Zmijavci.

Hajduk II: Sentić, Škaričić, Mikulić, Ševelj, Bekavac, Skorup, Čuić, Blagaić, Teklić, Bajić, Šarić.

Klupa: Ninčević, Barišić, Tolaj, Ćubelić, Šošić, Chinedu, Unušić, Čalušić, Lauš.

Croatia Zmijavci: Tomić, Bešlić, Marko Šuto, Šalinović, Vrljičak, Jukić, Joao Erick, Buble, Todorić, Mrkonjić, Karoglan.

Klupa: Topić, Džaja, Dadić, Ćapin, Begić, Šabić, Pierobon, Mate Šuto, Soldić.

0. - Prije početka susreta minutom šutnje odana je počast Zlatku Kranjčaru

1. - Krenula je utakmica, a već nakon trideset sekundi Croatia je zaprijetila. Todorić je napravio dar-mar po desnoj strani i pronašao Jukića čiji je udarac s 15 metara u korner odbio Sentić

3. - Susret druge momčadi došao je pogledati i Mario Vušković

7. - Croatia je vrlo aktivna u uvodnim minutama. Momčad Vika Lalića visoko je napala 'bijele'

14. - Teklić je proigrao Blagaića, a pomoćni sudac podignuo je zastavicu i signalizirao zaleđe

15. - Šutirao je Joao Erick s 25 metara. Lopta je otišla preko vrata

16. - Croatia vodi 1:0! Karoglan je s ruba šesnaesterca matirao Sentića

21. - Nakon kornera za Croatiju sam je ostao Jukić na drugoj stativi, ali je njegov udarac glavom prošao pokraj vrata

26. - Ubacio je Skorup iz slobodnog udarca s 25 metara, Tomić je odbio loptu u aut

27. - Žuti karton za Bekavca

28. - Prvi udarac Hajduka II prema vratima Croatije. Šutirao je Čuić s 15 metara. Lopta je otišla preko grede

33. - Todorić je proigrao Bešlića čiji je ubačaj s desnog boka u korner odbio Mikulić

39. - Nakon jednog duela na travnjaku su ostali ležati Skorup i Buble. Nakon ukazane liječničke pomoći obojica će moći nastaviti s igrom

41. - Šarić je ubacio s desne strane, Joao Erick je odbio loptu u korner

44. - Žuti karton za Čuića nakon što je na centru igrališta zaustavio Mrkonjića. Zbog prigovora je žuti karton zaradio i trener Croatije Vik Lalić

45. - Žuti karton i za Todorića, a četvrti sudac označio je kako će se još igrati dvije minute

45. + 1 - Blagaić je šutirao iz slobodnog udarca s 20 metara. Lopta je otišla preko vrata

45. + 2 - Kraj prvog poluvremena

46. - Krenulo je drugo poluvrijeme s tri izmjene u redovima Hajduka II. Izašli su Bekavac, Čuić i Bajić, u igri su Barišić, Tolaj i Lauš

47. - Dobra lopta Skorupa za Tolaja čiji je udarac s 13 metara završio pored desne vratnice

53. - Zaiskrilo je između Jukića i Šarića, no sudac Dadić primirio je situaciju

54. - Poigravao se Todorić, loptu mu je uzeo Blagaić i odigrao u prostor za Šarića čiji je udarac s desetak metara iskosa u korner odbio istrčali Tomić

56. - Promjena u redovima Croatije. Umjesto Buble u igri je Dadić

57. - Jukić je proigrao Karoglana koji je ostao sam na rubu peterca, ali je njegov udarac bio preslab da bi ozbiljnije ugrozio Sentića

58. - Hajduk II je izjednačio na 1:1! Nakon kornera kojeg je izveo Blagaić lopta je došla do Mikulića. Njegov udarac je blokiran, no lopta je došla do Šarića koji se dobro snašao i s pet metara poslao loptu u mrežu

61. - Mrkonjić je ubacio iz kornera, a Karoglan glavom šutirao pored vrata

62. - Opet su kombinirali Karoglan i Jukić. Ovaj put je Karoglan uposlio Jukića, a njegov udarac iskosa pogodio vanjski dio mreže

64. - Mrkonjić je odličnim proigravanjem s ruba šesnaesterca izbacio cijelu obranu Hajduka. Lopta je išla prema Karoglanu, no na koncu je Jukić prihvatio loptu, ali njegov udarac obranio je Sentić

66. - U prilici je bio Lauš, ali njegov udarac obranio je Tomić

67. - Umjesto Šalinovića i Karoglana u igri su Mate Šuto i Begić

71. - Udarac Mrkonjića iz slobodnog udarca s 30 metara zaustavio je Sentić

73. - Škaričić je proigrao Blagaića čiji je udarac s 13 metara obrana Croatije blokirala u korner. Žuti karton zaradio je Škaričić nakon što je na centru igrališta zaustavio Todorića

74. - Umjesto Blagaića u igri je Šošić

76. - Iz igre je izašao Jukić, ušao je Ćapin

78. - Sjajna akcija Croatije. Kombinirali su Joao Erick i Todorić, lopta je došla do Vrljička koji je šutirao s 13 metara. Sentić je odbio loptu u korner

79. - Žuti karton za Ćapina

80. - Umjesto Teklića u igri je Chinedu

83. - Hajduk II vodi 2:1! Skorup je odigrao dugu loptu prema Šošić koji je proigrao Chinedua, a Nigerijac s pet metara poslao loptu u mrežu

85. - Žuti karton za Skorupa

88. - Poludjeli su sada gosti. Mrkonjić je pao u šesnaestercu 'bijelih'. Sudac Dadić nije se oglasio, a u nastavku akcije zicer Begića obranio je Sentić