Dinamo pogotkom u nadoknadi slavio u Koprivnici

Sadržajna utakmica na Kušek Apašu

U 35. kolu SuperSport HNL-a Slaven Belupo je na Kušek Apašu poražen od Dinama 2:3.

Već u 4. minuti utakmice domaćini su stigli do vodstva preko Daniela Štefulja, igrača Dinama na posudbi u Slavenu.

Na predah se otišlo s minimalnom prednošću 'farmaceuta', ali Zagrepčani su furiozno ušli u drugo poluvrijeme. Prvo je u 48. poentirao Fran Brodić, a zatim koju minutu kasnije i Sandro Kulenović

Međutim, dva brza pogotka nisu obeshrabrila Slaven Belupo jer je u 62. minuti mrežu Danijela Zagorca zatresao Adriano Jagušić i tako izjednačio rezultat.

U 71. minuti Michael Agbekpornu u okretu je rukom udario Luku Vrbančića po licu, a glavni sudac Antonio Melnjak pokazao mu je drugi žuti karton.

Dinamo je iskoristio prednost igrača više jer je Vrbančić u 93. minuti poentirao za pobjedu.

U posljednjem kolu Dinamo će dočekati Rudeš, dok će Slaven Belupo gostovati na Rujevici.