Olympiacos kasnim pogotkom srušio Fiorentinu i osvojio svoj prvi europski trofej

Povijesna noć za grčki klub u Ateni

U finalu trećeg izdanja Konferencijske lige Olympiacos je u Ateni nakon produžetaka svladao Fiorentinu 1:0.

Kroz cijelu utakmicu nešto konkretniji bili su Talijani, ali nikako nisu uspjeli slomiti čvrsti grčki blok.

Nakon 90. minuta nije bilo pogodaka te su uslijedili produžeci. Ni tamo nismo mogli vidjeti puno toga, sve do 116. minute, kada je Ayoub El Kaabi spretno poentirao pokraj nemoćnog Pietra Terracciana

Marokanac je tim pogotkom donio Olympiacosu prvu, povijesnu europsku titulu te zadao Fiorentini drugi uzastopni poraz u finalima ovog natjecanja.